Krajowe Centrum Operatorów Machina powstało jako stowarzyszenie ludzi posiadających wieloletnią wiedzę, doświadczenie i umiejętności w pracy związanej z maszynami do robót budowlanych, drogowych i urządzeń technicznych.

Posiadając odpowiednie zaplecze techniczne zaczęliśmy przekazywać nasza wiedze w  procesie szkolenia. W swoim gronie zrzeszamy egzaminatorów państwowych, wieloletnich wykładowców, a także operatorów praktyków jako instruktorów.

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doradztwie zawodowym.

Przez ten czas przeszkoliliśmy i doradzaliśmy tysiącom operatorom – z czego jesteśmy dumni.

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu staliśmy się solidnym, stabilnym, partnerem biznesowym. Stawiamy na jakość, solidność i bezpieczeństwo, by przyszli kontrahenci, mogli nas obdarzyć zaufaniem i uznaniem jakie otrzymaliśmy od naszych stałych klientów.

Spełniamy wymagania:

• Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwo i Górnictwa Skalnego
  • Urzędu Dozoru Technicznego
  • Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Krajowe Centrum Operatorów specjalizuje się w szkoleniach specjalistycznych dla:

• Operatorów maszyn do robót budowlanych, drogowych i urządzeń technicznych  – IMBIGS,
  • Koparko ładowarki,
  • Koparki jednonaczyniowe
  • Ładowarki jednonaczyniowe
  • Walce drogowe

Pełna oferta

• Operatorów urządzeń transportu bliskiego – UDT,