Szkolenie / kurs na operatora Przecinarki – Piły – Beton Asfalt

Cena kursu: 650 zł
Czas kursu: 30 godzin
Szkolenia: Włocławek, Płock, Toruń lub Golub-Dobrzyń

Zgłębianie umiejętności związanych z obsługą przecinarek do nawierzchni dróg, znanych szerzej jako piły do betonu oraz piły do asfaltu, staje się coraz bardziej istotnym elementem w branży budowlanej i drogowej. Oferujemy profesjonalne szkolenie dla przyszłych operatorów tych maszyn, dostosowane do nowoczesnych wymagań SEO, aby zapewnić łatwą lokalizację naszej oferty w przestrzeni internetowej. Dzięki odpowiedniemu użyciu słów kluczowych nasze szkolenie na piły do betonu i asfaltu jest łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych kursami w Płocku, Włocławku, Toruniu oraz Brodnicy.

Wymogi Przed Kursowe

Przed przystąpieniem do szkolenia na operatora piły do betonu i asfaltu, każdy kandydat musi spełnić podstawowy warunek – ukończenie 18 lat. Rozumiemy jednak, że czas to cenny zasób, dlatego wymagane badania lekarskie można potwierdzić podpisując oświadczenie.

Czas trwania kursu

2 – 3 dni robocze.

Atmosfera i Sprzęt na Szkoleniu

Nasze kursy wyróżniają się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym, ale również wspaniałą atmosferą. Dbamy o to, aby każde szkolenie było nie tylko czasem intensywnej nauki, ale również okazją do wymiany doświadczeń i praktycznych umiejętności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz zapewnieniu odpowiedniego ubioru na zajęcia praktyczne, gwarantujemy, że każdy uczestnik będzie mógł w pełni skupić się na zdobyciu potrzebnych umiejętności.

Zdawalność i Certyfikacja

Pochlubimy się też doskonałą zdawalnością wśród naszych kursantów, co świadczy o wysokiej jakości przekazywanej wiedzy oraz zaangażowaniu naszych instruktorów.

20lip

Szkolenie : Maszyny Budowlane – / Golub-Dobrzyń (Toruń, Brodnica)

27lip

Rusztowania / – Płock / – Włocławek

27lip

Operator Maszyn Budowlanych: / – Płock / – Włocławek / – Golub-Dobrzyń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Szkolenie w trybie weekendowym

Możliwość dołączenia do kursu w trakcie trwania.


  • Baza Włocławek
   Główna siedziba na ul. Toruńska 148, 87-800 Włocławek
  • Baza Płock
   Realizujemy zajęcia w Płocku na ul. Nowa Biała 15A, 09-411 Biała
  • Baza Golub-Dobrzyń / Brodnica
   Realizujemy zajęcia w Elgiszewie 46B, 87-408 Ciechocin
  • Baza Toruń
   Realizujemy zajęcia na ul. Lubicka 4, 87-162 Grębocin / Rogowo 23, 87-162 Lubicz

Egzamin Państwowy

Szkolenie kończy się egzaminem państwowym przed komisja powołaną przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa skalnego w Warszawie.

Koszt Szkolenia

Całkowity koszt szkolenia to 650 zł brutto – inwestycja ta otwiera drogę do zawodu z przyszłością oraz zwiększa konkurencyjność na rynku pracy. Zapewniamy, że jest to inwestycja, która szybko się zwraca dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych operatorów przecinarek do nawierzchni dróg.

Organizacja egzaminu, która wynosi 450 zł brutto, jest ostatnim etapem potwierdzającym kwalifikacje naszych absolwentów.

Szkolenie z egzaminem wynosi zatem zaledwie 1100 zł brutto. – Brak innych kosztów.

Kurs na piły do betonu i asfaltu to nie tylko zdobycie nowych umiejętności, ale też możliwość poszerzenia ścieżki kariery w prężnie rozwijającej się branży. W Płocku, Włocławku, Toruniu oraz Brodnicy prowadzimy szkolenia z dojazdem do klienta oraz w naszych lokalizacjach, gdzie możemy zagwarantować dostęp do najnowocześniejszego sprzętu oraz technologii.

Rezerwacja i Kontakt

Zachęcamy do rezerwacji miejsca na naszym kursie. Proces rejestracji jest prosty i szybki – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby zapewnić sobie miejsce na najbliższym szkoleniu. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz udzielić dodatkowych informacji.
Nie zwlekaj, dołącz do grona profesjonalistów już dziś! Zapisz się na kurs na piły do betonu i asfaltu i zainwestuj w swoją przyszłość zawodową. Zapraszamy do naszych ośrodków w Płocku, Włocławku, Toruniu i Brodnicy – miejsca, gdzie profesjonalizm spotyka się z praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

Jak zapisać się na kurs? To proste!